Royal BBY Real Estate Agency,

Royal BBY Emlak olarak, birçok Elçilik ve Yabancı Şirket dahil geniş bir yelpazedeki müşterilere hizmet vermedeki 15 yıllık deneyimimiz sayesinde gayrimenkul sektöründe haklı bir ün kazandık.

Yabancı dil konuşan profesyonel kadromuzun yardımı, sözleşme hazırlığı konusundaki tavsiyelerin kapsamını ve gelecekte karşılaşabileceğiniz sorunların çözümünü bulabilir. Ofisimizde ve web sitemizde tutulan kiralık evlerin (mobilyalı daireler, mobilyasız daireler, tüm bina ve ofislerin evleri) zengin bir arşivi sayesinde, aday kiracılar istedikleri yerlerin ön seçimini yapabilirler. bu nedenle, uygun olmayan kiralık yerleri ziyaret etmek için yeterli zaman tasarrufu sağlar.

Uygun bir konut veya ofis bulunana kadar herhangi bir ücret talep etmiyoruz, Müşterilerimizi ancak sözleşme imzalandıktan sonra tahsil ediyoruz. Komisyon ücretimizin oranı satışlarda% 4 iken, ilk ay kiranın kiradaki tutarıyla aynıdır ve her iki hizmet de müşteriden yarı yarıya mal sahibinden tahsil edilir.

Bugün mevcut en iyi emlak hizmetlerini sunmak bizim görevimizdir. Her bir müşterimizi önemsiyoruz. Amacımız, gayrimenkul işlemlerinizi olabildiğince sorunsuz bir şekilde yürütürken, sizi her adımda haberdar etmektir. Hem müşteriyi hem de mal sahibini, yabancılar için mücbir sebep hükümleri hakkında bilgilendiriyoruz ve bir ikamet veya ofis kiralamakla ilgili her zaman sözleşmedeki maddeye sahibiz.

Randevu alındıktan sonra, personelimizden biri müşterileri ile talep ettikleri yerle buluşacak ve daha sonra gitmek istedikleri yere götürecektir.

Oryantasyon hizmetleri; Bölgeye genel bakış / toplum hizmetleri, dil yardımı, para sorunları, kamu hizmetleri, ev aletleri ve mobilya, spor, alışveriş, restoranlar, okul, tıbbi ve diş bilgisi.

Müşteri memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Lütfen bizimle tanışın ve iş anlayışımızı ve geniş seçenek fırsatlarımızı elinizde görün.